SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?HİZMETLERİMİZ

İş Zekası

Ham veriyi, anlamlı bilgiye dönüştüren süreçlerin, analitik teknolojilerle dizayn edilmesi ve yönetilmesi. Çeşitli BI toolları ile veri kaynağınızı, daha okunabilir, daha organize, daha kullanıcı dostu hale getirelim. Çözülemez sandığınız bir çok soruna çözüm üretelim. İş Zekası konusunda fark yaratmaya hazır mısınız?


HİZMETLERİMİZ

Veri Ambarı

Veriyi, raporlamak ve analiz etmek için ,belli standartları gözeterek, dönüştürme ve formlama sistemini kurma süreci. Veri ambarı kurmak, zor, zahmetli ve bir o kadar da kırılgan bir süreçle uğraşmak demektir. Küçük hatalar, yıllarca sürecek ekstra kaynak, zaman ve enerji israfına yol açabilir. İyi mimari ve tecrübeli danışmanlar sizi bu zahmetten kurtarmanın anahtarı olacaktır.


HİZMETLERİMİZ

Büyük Veri

Büyük ölçekli, hızlı değişen, yapılandırılmamış ve geleneksel yöntemlerle ehilleştirilemeyen veriyi, işlemem, saklamak, okumak için geliştirlen yazılımsal yöntem ve süreçleri içerir. Sürekli yenilenen büyük veri teknolojisi, ne yaptığını bilen danışmanlar sayesinde, müşterileriniz, ürünleriniz ve şirketiniz hakkında mucize detaylara ulaşmanızı sağlayabilir.


HİZMETLERİMİZ

Eğitim

Veri Ambarı, İş Zekası ve Data Science konularında, uygulamalı, özgün içerikli, interaktif ve hedefe yönelik eğitimlerimizle, 2 hafta sonra unutacağınız eğitimler yerine, akılda kalıcı, katılımcıların ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış, sıkıcı olmaktan uzak eğitimlerimizi deneyimleyin!


HİZMETLERİMİZ

Dış Kaynak

İhtiyacınız olan kaynağı, zamanında, sektör tecrübemiz sayesinde en doğru yetenek setleri ile hizmetinize sunuyoruz.

BİZİ ARAYIN