HAKKIMIZDA

2013 yılından bu yana, İş Zekası ve Veri Ambarı projeleri gerçekleştiren Alhazen Analytics, elit kadrosuyla, ileri seviye danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Zamanında bitmeyen, 2 sene sonra revize edilmesi gereken, eksik uzmanlık sebebiyle sizi sonu gelmez altyapısal sorunlara mahkum eden projelerden bıktıysanız, artık doğru adrestesiniz.

13

13 yıldır elit kadromuz ile proje yönetimi, ileri seviye danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

4

4 farklı ülkede hizmet vermeye devam ediyoruz, uluslararası projelerde deneyimliyiz.

20

20'den fazla memnun müşterimiz için çalıştık.

40

40'tan fazla, zamanında ve başarıyla bitirdiğimiz proje ile hizmet tecrübemizi ispatlıyoruz.


HAKKIMIZDA

Bizimle Tanışın

Zamanında bitmeyen, 2 sene sonra revize edilmesi gereken, eksik uzmanlık sebebiyle sizi sonu gelmez altyapısal sorunlara mahkum eden projelerden bıktıysanız, artık doğru adrestesiniz.

İhtiyacınız olan kaynağı, zamanında, sektör tecrübemiz sayesinde en doğru yetenek setleri ile hizmetinize sunuyoruz.


Elit kadromuzla, 13 yıllık tecrübemizle, 4 ülkede 40'dan fazla müşterimize ileri seviye danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz. 20'nin üzerinde zamanında ve başarıyla sonuçlanan İş Zekası ve Veri Ambarı projeleri gerçekleştirdik.

Veri Ambarı, İş Zekası ve Data Science konularında, uygulamalı, özgün içerikli, interaktif ve hedefe yönelik eğitimlerimizle, 2 hafta sonra unutacağınız eğitimler yerine, akılda kalıcı, katılımcıların ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış, sıkıcı olmaktan uzak eğitimlerimizi deneyimleyin!

REFERANSLARIMIZ


BİZİ ARAYIN